Завантаження новин...

Вітаємо з ЮВІЛЕЄМ лісничого Богунського лісництва

Сьогодні, 8 липня своє 40-річчя відзначає Дмитро Миколайович Мудрик, лісничий Богунського лісництва державного підприємства "Житомирське лісове господарство».

 

Народився ювіляр 1979 року в селі Годиха Дзержинського району, а вже в шестирічному віці сім’я Мудриків переїхала в село Березівка Житомирського району, де Дмитро пішов до першого класу Березівської загальноосвітньої школи та здобув середню освіту. Розпочав свою лісівничу освіту навчанням в Малинському лісотехнічному технікумі за спеціальністю «Лісове господарство» у 1996 році та після його закінчення здобув кваліфікацію техніка лісового господарства. З дипломом молодшого спеціаліста Дмитро продовжив навчання в Житомирському державному агроекологічному університеті, де здобув вищу освіту за спеціальністю «Екологія».

 

Свою трудову діяльність на підприємстві Дмитро Миколайович розпочав у березні 2000 року на посаді єгеря Березівського лісництва, обіймав посаду майстра лісу, а з 2012 року й по даний час очолює Богунське лісництво перебуваючи на посаді лісничого та має 19 років стажу у лісовому господарстві.

 

Молодий, енергійний, комунікабельний, з сучасним баченням трудового процесу. Відповідальний працівник, під керівництвом якого трудовий колектив працює успішно. Лісівник, якому притаманні вимогливість до себе та підлеглих. В колективі користується повагою та авторитетом.

За час роботи на підприємстві Дмитро Миколайович Мудрик проявив себе вмілим та професійним керівником, тож має низку нагород – нагрудний знак «За бездоганну службу в державній лісовій охороні - X років», подяка Голови Держлісагентства України, грамота ЖОУЛМГ та грамоти лісгоспу.

 

Шановний Дмитро Миколайович!

Прийміть від колективу найщиріші вітання та побажання

з нагоди Вашого Дня народження!

 Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я та щастя, радості та любові, благополуччя та достатку у

Вашому домі, подальших успіхів у всіх починаннях та

 довгих літ плідної праці.

Хай Ваше життя буде багатим на світлі події та приємні несподіванки, доля буде щедрою на заслужену повагу і людську шану, а удача усміхається Вам на всіх життєвих дорогах.

Бажаємо тільки перемог у нашій спільній діяльності та

 успіхів для процвітання  лісівничої справи!

 

 

З повагою та найкращими побажаннями, колектив лісгоспу.