Завантаження новин...

Результати роботи ДП „Словечанський лісгосп“ за І півріччя 2019 року

За 6 місяців 2019 року лісгоспом реалізовано продукції на 86,4 млн. грн (на 632 тис. грн більше від рівня відповідного періоду попереднього року). В т. ч. на експорт відвантажено продукції переробки на суму 13,6 млн. грн (через заборону експорту дров - зменшення від минулорічного рівня на 18,4 млн. грн).
Заготовлено ліквідної деревини від усіх видів рубок 93,4 тис. м3. В тому числі на рубках формування і оздоровлення лісів заготовлено 40,8 тис. м3.
Вивезено деревини на нижній та проміжні склади 100,8 тис. м3 (на 0,6 тис. м3 більше ніж у відповідному періоді минулого року).
Середньооблікова чисельність штатних працівників за І півріччя 2019 року – 453 чол.
За січень – червень місяці поточного року загальний фонд оплати праці по підприємству склав 23,1 млн. грн (в середньому за місяць працівникам нараховано 3,9 млн. грн).
Через 1,5-разове зростання рентної плати за використання лісових ресурсів (для сплати якої необхідно додатково до бюджетів усіх рівнів сплатити близько 8 - 9 млн. грн на рік) та падіння цін на лісопродукцію лісгосп змушений оптимізувати свої витрати (в тому числі і за рахунок соціальних виплат працюючим) для попередження збиткової діяльності та недопущення значного погіршення фінансового стану лісгоспу.
За 6 місяців поточного року лісгоспом вироблено продукції переробки деревини на 15,9 млн. грн Перероблено у власних цехах 15,5 тис. м3 низькотоварної деревини (+2,0 тис. м3 до минулого року), що складає 16,6% до загального обсягу заготовленої ліквідної деревини. У грошовому виразі доля реалізованої продукції переробки складає 17,2% від загальної реалізації продукції лісгоспу. По лісгоспу показник виходу продукції переробки деревини з 1 м3 витраченої сировини складає 1024 грн.
За результатами діяльності підприємства у І півріччі лісгоспом отримано 0,7 млн. грн прибутку.
Лісгоспом сплачено до бюджетів усіх рівнів 27,6 млн. грн податків та платежів, що на 4,4 млн. грн перевищує відповідний показник минулого року. В основному збільшення податкового навантаження пов’язане із 1,5-разовим зростанням попневої плати.
Підприємством спрямовано власних коштів на капітальні інвестиції (придбання основних засобів, які використовуються у виробничому процесі) 299 тис. грн. Через обмеженість обігових коштів в умовах різкого падіння падіння попиту на продукцію підприємства та обвалу цін на ринку деревини інвестовано власних коштів в розвиток виробництва на 2,9 млн. грн менше ніж у минулому році.