Завантаження новин...

Пропонуємо декоративні рослини для озеленення

Різні види декоративних рослин пропонують житомирські лісівники для тих, хто хоче озеленити свою садибу. На Базовому розсаднику підприємства вирощують різноманітні декоративні породи хвойних та листяних порід.

Найбільш затребувані зараз різновиди туї, самшиту, ялівцю, а також верба Мацуди та форзиція. Однак лісівники експериментують і з вирощуванням інших екзотичних порід таких як барбарис, бересклет, катальпа, магнолія,гортензія, дугласія та багато інших декоративних дерев та кущів. Загалом для продажу лісівники готові запропонувати понад 100 видів і форм декоративних рослин.

Тож, обрати на свій смак декоративну рослину покупці зможуть безпосередньо на лісорозсаднику, де фахівці допоможуть підібрати декоративну рослину, яка ідеально підійде саме вашій присадибній ділянці. Також, покупець отримає консультацію як краще доглядати за нею, щоб рослина росла та почувала себе комфортно на висадженому місці. Головною перевагою декоративного посадматеріалу є те, що рослини вирощені із живців, які заготовляють на власному маточному відділені. Такі саджанці стійкі до природних умов, в них не порушено зону районування, отже приживлення таких рослин є стовідсоткове.

Ознайомитися з асортиментом та цінами можна тут: http://ztlis.com.ua/proponujemo/praisi.html

Придбати декоративні рослини можна як в роздріб так і оптом за помірними цінами. Житомирські лісівники запрошують відвідати Базовий лісорозсадник, який знаходиться с. Березина, 124 км автошляху Київ-Чоп, номер телефону для довідок 067-412-06-22. Раді будемо допомогти любителям зеленої окраси!