Завантаження новин...

Перші кроки та результати сучасного вирощування лісу від житомирських лісівників

Для лісівників одним із пріоритетних завдань є лісовідновлювальні роботи, запорукою яких є вирощення якісного садивного матеріалу.

 

Наше підприємство удосконалює процеси по вирощуванню садивного матеріалу із закритою кореневою системою, впроваджуючи нові більш сучасні шляхи для проведення лісокультурних робіт. Цьогоріч наше підприємство продовжує нарощувати лісовідновлювальну базу, та для втілення більш сучасного підходу до лісокультурного виробництва було закуплено в компанії АГРО-СРВ 810 штук касет ВСС PLANTEK 64FD, які є сучасною основою для вирощування стандартних сіянців із закритою кореневою системою.

 

А сьогодні мали нагоду показати результат сходів сосни звичайної представникам Шведської кампанії ВСС Андреас Бернер та Евалдас Блажевічіус. В ході зустрічі було обговорено проблемні питання, які виникли у процесі вирощування.

Отож, зустрівши гостей було про що поспілкуватися та порадитися про всі тонкощі лісовідновлювального процесу.

 

«Хоча ми маємо вже певні досягнення у вирощуванні сіянців із закритою кореневою системою основних лісоутворюючих порід, адже наше підприємство займається не один рік, але почуті сьогодні практичні поради стануть допомогою нам в роботі» - зазначив головний лісничий лісгоспу Сергій Дубницький.