Завантаження новин...

Юні лісолюби змагалися знаннями з лісівничих дисциплін

Традиційно напередодні професійного свята – Дня працівника лісу, пройшов обласний зліт шкільних лісництв на базі Малинського лісотехнічного коледжу. Понад півтисячі юних лісолюбів з усіє області зїхались щоб позмагатися у лісівничих дисциплінах. Організатором заходу  є Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства та профспілка працівників лісового господарства Житомирщини.

 

Представником Житомирського лісгоспу є Левківське шкільне лісництво, керівником якого є Світлана Остапчук. Цьогоріч  команда шкільного лісництва поповнила свій склад новими учасниками, тож для багатьох це була перша участь у змаганнях. Проте школярі показали гарні теоретичні знання з дендрології, ботаніки, лісокультурної справи, охорони лісу та посіли загальнокомандне дев’яте місце.

 

Протягом року члени шкільного лісництва займаються науково-дослідною роботою, активно приймають участь у посадці лісу та догляду за ним, допомагають заготовляти лісове насіння, розвішують годівнички для птахів.

Члени шкільного лісництва не тільки беруть участь у щорічних зльотах, а й надають практичну допомогу у веденні лісового господарства: збирають лісове насіння, розвішують синичники, приймають участь у посадці лісу та догляду за ним. Лісівники дякують юним лісівникам та бажаємо подальших успіхів та перемог!