Завантаження новин...

Дружні зустрічі колег-лісівників

Група головних лісничих, які проходять навчання в Центрі підготовки та перепідготовки працівників лісового господарства «Укрцентркадриліс» відвідади ДП «Житомирський лісгосп».

 Колег-лісівників радо зустріли на Базовому лісорозсаднику інженер з лісових культур Олена Воробйова та начальник лісорозсадника Марія Ткачук. Для гостей провели екскурсію по території лісорозсадника підприємства та поділилися секретами вирощування майбутнього Поліського лісу, життя якого розпочинається саме з «колиски лісу». Житомирські лісівники постійно нарощують та вдосконалюють лісовідновлювальну базу, адже пріоритетним завданням для лісівника – вирощення здорових, акліматизованих стандартних сіянців, що в подальшому дасть змогу мати високопродуктивні деревостани. Побачили колеги-лісівники в тепличному господарстві цьогорічні сходи сіянців із закритою кореневою системою основних лісоутворюючих порід, оглянули теплиці по живцюванню декоративних дерев та кущів, а також було представлено огляду асортимент декоративних рослин.

 

    Такі дружні зустрічі згуртовують лісівників-однодумців та в подальшому стануть у нагоді в лісівничій справі, адже маємо спільну діяльність направлену на збереження та примноження зеленого скарбу.