Завантаження новин...

Наймолодші учні шкільного лісництва висадили плантацію новорічних ялинок в Бердичівському лісгоспі

При Романівському лісництві Бердичівського лісгоспу минулого року утворили шкільне лісництво. В своєму роді воно є унікальним, бо його школярі є наймолодшими серед усіх, що функціонують на території Житомирщини. Це учні ОНЗ Романівської гімназії 2-Б класу «Інтелект».
Вчитель класу Альона Анатолівна Вітюк розповідає передісторію створення шкільного лісництва.  — Ми єдиний клас у районі, який навчається за науково-педагогічним проектом «Інтелект України». В його рамках великої уваги приділяється вивчення історії та сучасному побуту України, народним традиціям, землі та екології. Саме тому, ще в першому класі ми з дітками та їх батьками визначилися, що будемо приймати участь в усіх акціях, які спрямовані на збереження довкілля. 
Минулого року на свято «першого дзвоника» до нас завітав директор Бердичівського лісгоспу Олександр Мудревський. Він тоді з подарунками привітав дітей, закликав їх бережно ставитися до лісу, і запропонував «першачкам» сформувати на базі Романівського лісництва з нашого класу — шкільне лісництво.  Відтоді, ми з романівськими лісівниками почали тісно співпрацювати. Вона залучають дітвору до всіх своїх заходів.
Уже в першому класі наша шкільна команда прийняла участь в посадці лісу, прибиранні території Романівського парку, були учасниками відкриття екологічної стежки в лісництві. А цього року на передодні Всесвітнього дня землі, що відзначають 22 квітня, ми знову мали нагоду долучитися до гарної справи. Разом із працівниками Романівського лісництва ДП «Бердичівський лісгосп» ми висаджували молоденькі сіянці у лісовому розсаднику. Загалом, понад 5 тис. сіянців ялини, сосни, а ще ясена, клена, волоського горіха та дуба. Працювали дружно, справно; кожен намагався посадити якомога більше деревців. 
Ми задоволені, що стали з ДП «Бердичівський лісгосп» справжніми  друзями. Дякуємо нашим лісівникам, що закликають не бути байдужими до лісовідновлення та долучають нас до «зелених» акцій. А лісничий Романівського лісництва Сергій Михайлович Білостенний завжди щось цікаве та нове нам розповідає про рослини лісу і ніколи не залишає малих помічників без подаруночків.
Альона ДЕНИСЮК
Фото Альона ВІТЮК