Завантаження новин...

З турботою про звірів.

Зима – це одна з найдивовижніших і разом з тим найсуворіших пір року. Для тваринного світу – засніжена земля, без листя на деревах  – це справжнє випробування, так як основний корм харчування є рослинність. Тому підгодівля диких тварин відіграє важливу роль у підтриманні чисельності їх поголів’я, служить вагомим чинником попередження чи зменшення пошкоджень лісового і сільського господарства, забезпечує виживання багатьох видів в екстремальних зимових умовах.

  На території розташування спецлісгоспу зустрічається чимало лісових мешканців, серед яких можна зустріти кабана, лося, козулю, зайця. Саме ці тварини потребують допомоги у важкий зимовий час. Щоб допомогти тваринам подолати зиму працівники єгерської служби підприємства  заготовили 800 кг сіна лісового, 1400 шт пучків з листяних деревних порід, 100 кг жолудя дуба. Також підприємством закуплено по 1000 кг кукурудзи і зерна овса та 100 кг солі.

  Зимова підгодівля розпочалася 1 грудня 2020 року і буде тривати по 10 березня 2021 року.

   Загальна площа мисливських угідь нашого підприємства складає 5125 га.

   Дикі тварини – це наше багатство і наш обов’язок зберегти його для майбутніх поколінь, а понесені витрати на їх збереження окупляться митями прекрасних моментів спостереження за дикими мешканцями нашого краю.