Завантаження новин...

Вітаємо головного економіста Людмилу Малахову з Ювілеєм

Сьогодні, в перший день нового року своє 55-річчя відзначає Людмила Григорівна Малахова, головний економіст державного підприємства "Житомирське лісове господарство». 

Свою трудову діяльність на підприємстві Людмила Григорівна розпочала у 1989 році економістом Житомирського ОРСА, з 1998 по 2001 рік працювала економістом по нормуванню і оплаті праці Житомирського держліспрому, а з 2001 року й по теперішній час обіймає посаду головного економіста лісгоспу та має 31 рік стажу роботи на підприємстві.

Щира, доброзичлива, порядна та відповідальна людина, яка є висококваліфікованим спеціалістом, гарним другом та порадницею для багатьох колег. За час роботи на підприємстві Людмила Малахова проявила себе відповідальним працівником, тож має низку нагород – нагрудний знак «Відмінник лісового господарства», почесна грамота Держлісагентства України та грамоти ЖОУЛМГ, грамоти лісгоспу. Колектив лісгоспу поважає та цінує свою колегу і сьогодні щиро вітає з нагоди Ювілейної дати з Дня народження.

Шановна Людмила Григорівна!
Прийміть від колективу найщиріші вітання та побажання 
з нагоди Вашого Дня народження!
Сердечно бажаємо Вам міцного здоров’я та щастя, радості та любові, благополуччя та достатку у 
Вашому домі, подальших успіхів у всіх починаннях та
довгих літ плідної праці.
Хай Ваше життя буде багатим на світлі події та приємні несподіванки, доля буде щедрою на заслужену повагу і людську шану, а удача усміхається Вам на всіх життєвих дорогах.
Бажаємо тільки перемог у нашій спільній діяльності та
успіхів для процвітання  лісівничої справи!

З повагою та найкращими побажаннями, колектив лісгоспу.