Завантаження новин...

Незамінний друг і помічник у лісовому господарстві

Незамінний друг і помічник у лісовому господарстві – кінь, це один із перших друзів людини приручених ще у глибоку давнину. У ДП «Словечанському лісгоспі» налічується 29 коней. Лісівникам кожного дня треба долати великі відстані для охорони та захисту лісу, патрулювання, а також доставки підкормки для тварин. У такому випадку кінь буде найкращим помічником. Він з легкістю пройде по будь-яких стежках і грунтах. Навіть якщо по дорозі перед вами або біля вас прошмигне кабан або косуля, коня це не налякає, він буде спокійний.
Також при нинішньому сучасному розвитку лісозаготівельної техніки, ці розумні і сильні створіння досі виручають лісівників. Вони працюють на трелюванні деревини у важкодоступних місцях, особливо на вибіркових та санітарних рубках, адже важка техніка у молодому лісі губить підріст, до того ж зменшується навантаження на грунт.
Лісівники, звісно, належно дбають про забезпечення коней сіном, іншими кормами. Вчасно їх заготовляють. А це чималий обсяг робіт, бо щодня один кінь потребує до 20 кг різних кормів.