Завантаження новин...

Черговий рейд – чергові порушники

5 грудня 2020 року в ході проведення рейду з охорони мисливських угідь області, спеціалістами сектору мисливського господарства Житомирського ОУЛМГ в межах мисливських угідь Житомрської районної організації УТМР поблизу с. Покостівка Житомирського району було затримано підлітка, жителя м. Житомира, 2004 року народження, котрий мав при собі  мисливську гладкоствольну зброю, зареєстровану на його батька.
16-річний юнак не мав будь-яких документів на право проведення полювання. Так як, відповідно до статті 12 Кодексу України про адміністративні правопорушення, адміністративній відповідальності підлягають особи, які досягли на момент вчинення адміністративного правопорушення шістнадцятирічного віку, на зазначеного громадянина за порушення правил полювання лісова охорона склала відповідний протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена частиною 1 статті 85 КУпАП. Таке правопорушення тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від 102 до 1020 грн.
Мисливську гладкоствольну зброю було вилучено, а відповідними працівниками Житомирського районного відділення поліції Житомирського відділу поліції Головного управління національної поліції в Житомирській області на батька підлітка також складено протокол про адмінправопорушення.
Станом на тепер штраф за порушення винуватець сплатив добровільно.