Завантаження новин...

Шануємо та пам'ятаємо наших героїв....

Житомирські лісівники долучилися до заходів вшанування пам’яті відважних воїнів, які віддали своє життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Нещодавно разом із начальником відділення СІМІС оперативного командування "Захід" підполковником Андрієм Рисюком, голова профкому Руслан Драгомарецький та лісова охорона Левківського лісництва відвідали сім’ю загиблого Олексія Шевченка, сім’я якого проживає в селі Левків Житомирського району.
Лісівники добре знають родину загиблого, адже постійно відвідують та всіляко допомагають батькам Олексія. В рамках зустрічі лісівники віддали шану полеглому на могилі, вшанували пам’ять захисника біля меморіальної дошки, яка встановлена біля школи де він навчався та поспілкувалися з батьком Володимиром Дмитровичем.
 Назавжди закарбувалося у рідних 19 червня 2014 року, бо їх син Олексій Шевченко розвідник-кулеметник взводу розвідувальної роти 95-ої окремої аеромобільної бригади високомобільних десантних військ Збройних Сил України виконуючи військовий обов’язок, загинув у бою під Красним Лиманом….
…Йому було всього 26, таким молодим, усміхненим, який дивиться з сірого граніту  – він залишиться назавжди. Високо тріпочуть в небі над пам’ятником  прапори героїчної 95-ї, не згасає лампадка на могилі, і ніколи не згасне пам’ять про сильного, доброго, щирого хлопця Олексія Шевченка та його подвиг. Він прагнув служити Україні, і загинув за неї, за нас, за кожне сьогоднішнє та майбутнє життя……