Завантаження новин...

Всеукраїнська акція "Озеленення країни " пройшла в Житомирському лісгоспі

«1 000 000 дерев за 24 години»
Сьогодні за підтримки @Державне агентство лісових ресурсів України  @https://www.facebook.com/JDavidoff та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України  в рамках Всеукраїнської акції   @Озеленення України  «1 000 000 дерев за 24 години» у посадці лісу на території Левківського лісництва державного підприємства “Житомирське лісове господарство” за участі представників органів місцевого самоврядування, представників державної екологічної інспекції Поліського округу, студентської молоді та викладачів, представників громадських організацій та представників лісгоспу в кварталі 43 на площі 1,2 га було висаджено в грунт 4,8 тис.шт. сіянців сосни, модрини та дуба звичайного.
  Директор лісгоспу Руслан Карчевський тепло привітав учасників акції і відзначили, що примноження зелених скарбів – це дуже благородна справа, яка з кожним роком стає масштабнішою і охоплює все більше людей, бо коли людина власними руками спробує посадити дерево, лише тоді має змогу відчути, наскільки це нелегка та кропітка праця, і в майбутньому ніколи не захоче зашкодити природі.
 Безпосередньо інструктаж з посадки лісових культур провели головний лісничий Сергій Дубницький та інженер з лісових культур Олена Воробйова. Звернули увагу на методику висадки дерев та техніку безпеки при створенні лісових культур.
Щорічно в Україні проводиться подібні акції “ і  
щоразу до неї долучається все більше бажаючих озеленити рідну країну, зробити свій внесок у примноження лісових багатств та покращення екології. Дякуємо, всім хто долучився до Всеукраїнської акції та посадив своє дерево для майбутніх поколінь!