Завантаження новин...

Створено рекреаційну дільницю "Танковий міст"

  Ліси мають різностороннє значення в житті людини та суспільства та є значним середовищеутворюючим фактором, дають половину первинної продукції біосфери, вони виконують одночасно ряд важливих функцій: екологічну, рекреаційну, соціальну, економічну, естетичну.

   Рекреаційна функція лісу є дуже важливою для населення незалежно від віку чи роду занять, адже відомо, що регулярне перебування в лісових насадженнях чи парках сприяє зниженню нервових і фізичних втом, профілактиці захворювань, відновленню фізичного і духовного потенціалу людини. Відпочивати на природі, особливо в лісі, завжди приємно, тому що під час такого відпочинку можна отримати позитивні емоції, подихати свіжим повітрям, помилуватися краєвидами, насолодитися тишею.

  Усі роботи з облаштування та обслуговування рекреаційної дільниці підприємство проводить за власні кошти та силами працівників державної лісової охорони.

   Ми завжди раді гостям, проте просимо поважати працю інших та не смітити, не нівечити споруди і дерева та бути особливо обережними при розведенні багаття, аби відпочинок тут і надалі залишався приємним та комфортним.