Завантаження новин...

Лісовою охороною проводяться рейди з виявлення незаконних рубок новорічних ялинок

Найважливішим завданням лісової охорони ДП «Народицький спецлісгосп» є  захист лісових насаджень від самовільної заготівлі  ялинок. Щороку знаходяться любителі незаконно зрубати  ялинку собі, а то й на продаж. Хочемо застерегти цих горе-заготівельників від подібних дій. Працівники лісової охорони здійснюють постійне патрулювання  лісових масивів, на дорогах  та місцях збуту, проводяться перевірки правильності придбання та притягування винних до відповідальності, згідно чинного законодавства, а це – значні суми штрафів. Тому, лісівники нагадують, що самовільна рубка новорічних ялинок, відповідно до ст. 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тягне за собою накладання адмінштрафу на громадянина від 510 до 1020 гривень і посадових осіб від 850 до 5100 гривень за одне дерево та  відшкодування завданих збитків, що залежать від діаметру пня дерева і щонайменше становить 518,91 гривень. 
Додатково наголошуємо, що значно простіше і безпечніше купити легальну новорічну ялинку аніж пробувати незаконно рубати хвойне дерево. 
З метою недопущення самовільних порубок, лісовою охороною ДП «Народицький спецлісгосп»  із залученням працівників поліції, Держекоінспекції та ЗМІ створено спеціальні рейдові бригади з охорони хвойних насаджень та попередження правопорушень.
Шановні громадяни будьте свідомими не порушуйте закон!