Завантаження новин...

Лісівники підгодовують лісових звірів

Зима все ж показала, що вона господиня нині. З настанням суворої зими стало нелегко не тільки людям, а й диким тваринам, що мешкають в лісових просторах, адже сніговий покрив значно ускладнює можливість тварин самостійно добувати собі їжу.  Про це добре знають лісівники та всіляко допомагають звірині пережити непрості погодні умови. Про зимовий раціон представників фауни лісівники подбали ще влітку. Тож тепер тварин частують сіном, гіллячковими віниками, кукурудзою, сіллю та іншими смаколиками. 
В мисливських угіддях підприємства облаштовано 4 підгодівелних майданчики та 14 годівниць, де постійно поновлюється кормова база для звірини. 
Для підгодівлі лісових мешканців взимку лісівники заготовили  майже 3 тонни сіна, 1,5 тис. шт. гіллячкового корму, 1тонну кукурудзи в качанах та 5 тонн кукурудзи в зерні, а також 312 кг солі для солонців.
Піклування про мисливську фауну напряму впливає на збільшення популяції лісових мешканців. А достатня кількість кормової бази ще й покращує умови мешкання видів, стримує їх від міграції.