Завантаження новин...

В угіддях Попільнянського лісгоспу козулі потрапили в фотопастку.

В роботі працівники державної лісової охорони ДП « Попільнянський лісгосп » використовують фотопастки . Встановлені вони в лісових угіддях з метою попередження винекнення та поширення лісових пожеж, охорони державного лісового фонду від самовільних рубок, проведення обліку диких тварин, об`єктивного визначення їх видового та ресурсного потенціалу.

Фотопастки працюють у цілодобовому режимі та фіксують все навколо за допомогою фотознімків ,так і відеозйомки. Звірі роботи лісової камери не помічають, живуть своїм звичним життям за яким не завжди є можливість спостерігати. Дві козулі, які прийшли поласувати сіллю з солонця потрапили у фотопастку.
Постійно турбуються лісівники про травоїдних тварин, які неможуть обходитися без солі контролюючи її наявність в солонцях. Адже сіль в складі якої є натрій,хлор, кальцій,фосфор та інші елементи зміцнюють імунітет тварини та підвищують опірність організму тварини перед різноманітними хворобами.

Голуб, який теж потрапив в об’єктив камери прилетів поласувати зерном, яким лісівники підгодовують диких тварин протягом року.

Постійна турбота про лісових мешканців є одним із важливих пріоритетів державної лісової охорони підприємства.