Завантаження новин...

Нові мінералізовані смуги протяжністю 168 км

У рамках готовності до пожежонебезпечного періоду державне підприємство «Ємільчинське лісове господарство», окрім оновлення та укомплектації пожежного інвентаря, з початку року, створює нові мінералізовані смуги протяжністю 168 км, та проводить належний догляд за існуючими – 381 км.
Лісівники такі роботи у першу чергу виконують в пожежонебезпечних лісових масивах, які прилягають до населених пунктів, доріг, ліній електропередач. 
Також в ДП «Ємільчинський лісгосп» протягом пожежонебезпечного період встановлено цілодобове чергування лісової охорони, встановлені знаки попереджувального характеру на лісових дорогах та засоби наочної агітації на протипожежну тематику. Лісівниками проводиться роз’яснювальні роботи з населенням по пожежній безпеці. 
Державне підприємство «Ємільчинське лісове господарство» закликає жителів дотримуватись правил поведінки у лісі під час пожежонебезпечного періоду, не розводити багаття в не призначених для цього місцях та не спалювати суху рослинність. У випадку виявлення пожежі вчасно повідомляти лісову охорону, пожежні частини,а у разі можливості приймати активну участь у її приборканні.