Завантаження новин...

День працівника лісу

Щороку, у третю неділю вересня, в Україні відзначають професійне свято працівників лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості – День працівника лісу.
Ліс – це справжній скарб нашої землі. Лісове господарство відіграє важливе значення для економіки держави і є чинником величезного природного та екологічного впливу на навколишнє середовище. 
Саме 13 вересня 2019 року працівники Державного підприємства «Коростенське лісомисливське господарство» відзначають День працівника лісу.  Святкові заходи відбулись  в приміщені контори Ушомирського лісництва. На урочистості були запрошені перший заступник голови Коростенської райдержадміністрації Курилюк В.М., голова Коростенської районної ради Клименко В.І.,  голова Ушомирської ОТГ Мала Л.Р..  які в цей осінній день побажали лісівникам гідного визнання професійного внеску у загальнодержавну справу, реалізації задумів, щасливої долі, удачі, успіхів у нелегкій праці та віри у прекрасне та мирне майбутнє України. Найкращих працівників підприємства було нагороджено грамотами та подяками.      Лісівники ДП «Коростенське ЛМГ»  вітають всіх працівників та ветеранів лісового господарства з нашим лісівничим святом!  З Днем лісівника! Здоров’я всім і миру в країні!