Завантаження новин...

У Народицькому районі розпочинається сезон полювання

Відповідно до законів України «Про мисливське господарство та полювання», «Про тваринний світ» та наказу ДП «Народицький спецлісгосп» №37 від 16.06.2020 року сезон полювання на пернату дичину в угіддях спецлісгоспу відкривається  з 8 серпня по 29 листопада о 16 годині дня.
Дні в які можна проводити полювання - це субота та неділя. Норма добування пернатої дичини одним мисливствознавцем за день полювання не повинна перевищувати: качок -2шт, куликів – 3 шт, голубів – 3шт.
Полювання на пернату дичину проводиться за відстрільними картками в межах встановленої пропускної спроможності мисливських угідь, погодженої з Житомирським ОУЛМГ та Управління екології та природних ресурсів Житомирської ОДА. Вартість відстрільної картки становить 250 гривень за один світловий день.
Право на полювання мають лише ті мисливці, які мають документи передбачені ст.14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», а саме:
- посвідчення мисливця;
- щорічна контрольна картка обліку добутої дичини та порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита;
- дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка);
-відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю;
- паспорт на собак мисливських порід.
Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і надавати їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.
На полюванні кожен мисливець повинен знати умови полювання, суворо дотримуватись правил полювання та правил пожежної безпеки в лісах!
Життя – найцінніша річ. Тому не нехтуйте правилами техніки безпеки при поводженні з мисливською зброєю!
Ні пуху, ні пера – шановні мисливці!