Завантаження новин...

Подяка за мужність!

Усім нам ще зі шкільних років пам’ятний вислів: ліси — це зелені легені нашої планети. Сучасна екологія, на жаль, така, що всьому організму Землі зараз несолодко, однак лісам-легеням чи не найтяжче. Цього року лісові пожежі стали масовим лихом, це не оминуло і нашу Житомирську область.
Не залишившись осторонь, наші працівники долучились до допомоги колегам північних лісгоспах області в локалізації лісових пожеж, наслідками якої стала людська недбалість.
В атмосфері, наповненій не цілющим киснем, а задушливим гаром і небезпечною сажею, наші лісівники прикладаючи максимум зусиль боролися з "вогняним звірем" в неймовірно складних умовах, де окремі лісові квартали мали високий рівень радіаційного забруднення.
Під час гасіння лісових пожеж  працівники лісгоспу проявили  сумлінне ставлення до виконання своїх  службових обов’язків, наполегливість, самовідданість, високий професіоналізм, особисту мужність і хоробрість, за що і  були відзначені відомчими нагородами Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства та Товариства лісівників Житомирщини.   Бережімо природу і вона збереже нас!!!.