Завантаження новин...

МІСЦЯ ВІДПОЧИНКУ В ЛІСІ

Ліс - крім функції давати високоякісну деревину, має здатність благотворної емоційної дії на людину, почуття радості і насолоди. Природа за допомогою фарб, кольорів, запахів, звуків діє на організм людини.
Метою лісового господарства має бути задоволення зростаючих потреб населення в лісовому відпочинку . Вимогою часу є залучення нових лісових площ до використання з рекреаційною метою, а це вимагає проведення в них лісівничих заходів, необхідна відповідна підготовка лісу до такого використання.
Збільшення кількості місць відпочинку в лісах, їх розширення є для нас перспективним.
На жаль, мешканці Народиччини ще не звикли відпочивати культурно, аби нічого не зламати, не понівечити, не залишити після свого відпочинку, купи сміття чи бодай автографа на новенькій лавці, столику, дбайливо змайстрованому лісівниками для них же, чи навіть вишкребти щось нецензурне на дереві поблизу.
Здавалося б, користуйтесь на здоров’я! Лишень залишіть іще комусь після себе… Ще не готові наші мешканці відпочивати з культурою. І чи будуть колись готові?! Питання, скоріше, риторичне. Лісівники ДП «Народицький спецлісгосп» звичайно прибирають ті місцини від сміття, підремонтовують зламане. Однак вкотре просимо всіх відвідувачів відпочивати охайно й залишатися людьми.
«Заходь у ліс, як у храм!» Дотримуйтесь цієї істини, любіть природу, поважайте працю лісівників.