Завантаження новин...

Лісівники привітали вихованців шкільного лісництво зі святом Останнього дзвоника!

Травень традиційно завершується святом останнього дзвоника для школярів. Тож, лісівники завітали на свято до вихованців Левківського шкільного лісництва опорно навчального закладу «Левківська загальноосвітня школа I-III ступенів Житомирської районної ради» щоб привітати юних природолюбів.

Цього року закінчують школу одні з найбільш активних вихованців, які представляли учнівське лісництво на різноманітних конкурсах, екологічних змаганнях та зльоті учнівських лісництв – Катерина Кучинська, Віталій Окрушко, Анастасія Степанеко, Ярослав Подорожній, Олександр Кушер. Варто відмітити, що під керівництвом Світлани Юріївни Остапчук, яка є керівником шкільного лісництва, вихованці  неодноразово займали призові місця на олімпіадах, екологічних заходах та результативно захищали свої наукові роботи.

Так, Катерина Кучинська стала переможцем Обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Ліси для нащадків, Віталій Окрушко переможець Обласного етапу Всеукраїнської акції «Годівничка».

На урочистій лінійці школярі отримували грамоти, подяки, відзначали кращих учнів, лунали слова подяки вчителям.  Від лісгоспу вихованцям шкільного лісництва було вручено грамоти та грошові нагороди.

Житомирські лісівники щиро дякують випускникам за активну участь у житті лісівничого гуртка та бажають випускникам  успіхів, досягнення поставлених цілей у житті, міцного здоров’я та обрати один правильний шлях у житті та залишатися завжди порядними людьми.