Завантаження новин...

Змагання вальників лісу

18 липня 2017 року в Шершнівському лісництві відбулися змагання вальників лісу ДП «Коростенське лісомисливське господарство».
Вітаючи учасників заходу директор ДП «Коростенське ЛМГ» Бадзян Володимир Володимирович наголосив на важливості професії вальника лісу для лісового господарства.
Метою проведення заходу є підвищення професійної майстерності, пропагування і розповсюдження виробничого досвіду та вивчення високопродуктивних прийомів праці кращих майстрів лісозаготівельної справи.
За звання кращого майстра бензопили боролися представники п’яти лісництв підприємства. Учасникам дійства належало продемонструвати свою майстерність у п’яти етапах. Зокрема, швидко та правильно підготувати бензопилу до роботи, якомога рівніше відрізати від колод шматки товщиною 3-8 см комбінованим (знизу і зверху) і точним різом (щоб не зачепити дерев’яного помосту під колодою), відрізати від колод сучки.
Найбільш видовищним етапом стала безпосередньо валка дерев. При цьому учасникам потрібно було звалити дерево у визначений сектор якомога ближче до середини.
У підсумку найбільшу кількість балів набрав учасник змагання Ушомирського лісництва Гречковський Олексій Адамович, на другому місці учасник змагання Турчинецького лісництва Грищенко Роман Андрійович, на третьому місці учасник змагання Бехівського лісництва Омельченко Олексій Іванович.