Завантаження новин...

Злісних любителів дичини затримала лісова охорона на Житомирщині

Зухвалих порушників полювання виявила вчора рейдова група з охорони мисливських угідь Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства  поблизу с. Луковець Хорошівського району.
Саме так можна характеризувати дії групи осіб (всі мешканці смт Хорошів), котрі обгрунтовано підозрюються в проведенні незаконного полювання.
Перебуваючи в лісовому масиві, рейдовики почули характерні для проведення полювання звуки. Прибувши на місце, звідки долинали постріли, лісові охоронці виявили групу осіб та 3 автомобілі, неподалік яких лежало тіло загиблого самця козулі. В ході перевірки документів зясувалося, що  ліцензії на добуття саме цього виду тварини мисливці не мають. 
На місце події лісівники викликали слідчо-оперативну групу Хорошівського відділення поліції Коростишівського відділу поліції Головного управління національної поліції в Житомирській області.
Зазначимо, що відповідно до Такс для обчислення розміру відшкодування збитків, завданих унаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання, розмір стягнення за незаконне добування або знищення однієї козулі становить 32 000 грн.
Нагадаємо, що щоденно на патрулювання лісових масивів від порушень виїжджає 21 рейдова бригада державних лісогосподарських підприємств Житомирського обласного лісового та мисливського господарства. Від початку року держлісгоспи області провели понад 3600 рейдів з охорони лісів та майже 1200 – по боротьбі з порушниками полювання. На порушників складено 146  протоколів, в тому числі 48 – за порушення правил полювання.
Прес-служба Житомирського ОУЛМГ