Завантаження новин...

Житомирським лісівникам вручили нагороди

На початку 13 сесії Житомирської обласної ради голова ради Володимир Ширма та голова ОДА Ігор Гундич вручили державні нагороди та оголосили про присвоєння почесних звань жителям Житомирщини . Серед нагороджених і лісівники області.
Орден «За заслуги» ІІІ ступеня вручено директору державного підприємства Мельнику Віктору, Почесні звання «Заслужений лісівник України» присвоєно керівнику Народицького спец лісгоспу Василю Приходьку та Словечанського лісгоспу Олександру Павлушенку.
Всі троє тривалий час та добросовісно трудяться в галузі лісового господарства області.   
За час роботи зарекомендували себе себе здібними організаторами лісогосподарського виробництва, вимогливими керівниками, здатними вирішувати складні проблеми лісового господарства. Грамотні спеціалісти, які мають високий професійний рівень, багаторічний досвід роботи.
До прикладу, за 5 останніх років Городницьким лісгоспом, яким керує Віктор Мельник, було вкладено 28076,7 млн. грн. капітальних інвестицій у придбання сучасної техніки, автомобілів та лісогосподарського інвентарю.
Віктор Сергійович бере активну участь у громадському  житті селища Городниця, з розумінням ставиться до людей, до вирішення їх повсякденних проблем. Депутат Житомирської обласної ради, член постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку Житомирської обласної ради.
Олександр Павлушенко трудову діяльність в галузі лісового господарства розпочав у 1984 році, після закінчення Малинського лісотехнічного технікуму працював на посадах лісника, інженера з підсочки, інженера з переробки деревини, начальника виробничого відділу, головного інженера Малинського лісгоспу. У 2009 році призначений на посаду директора державного підприємства „Словечанське лісове господарство“.
Він вміє  чітко визначати стратегію і тактику розвитку і ведення лісового господарства, лісозаготівлі та деревопереробки. Приділяє велику увагу впровадженню у виробництво нових прогресивних технологій розвитку підприємства.
За 2016 рік на ведення лісового господарства у лісгоспі  було спрямовано 25,2 млн. грн., що на 7,7 млн. грн. більше, ніж за 2015 рік.
Успішним  керівником є і Василь Приходько. Він користується заслуженим авторитетом і повагою серед працівників лісової галузі. За час його роботи. на посаді директора Народицького спецлісгоспу підприємство працює стабільно. Якісно виконуються  запроектовані обсяги лісовідтворення, ефективно здійснюються заходи з охорони лісів від пожеж та лісопорушень.
З року в рік зростають суми сплачених податків та заробітна палата працівників.
Прес-служба Житомирського ОУЛМГ