Завантаження новин...

Житомирських лісівників відвідали колеги зі Швеції

На запрошення  державного підприємства "Житомирське лісове господарство" базовий лісорозсадник цього лісгоспу відвідали представники шведської компанії ВСС Андреас Бернер та Евалдас Блазевічус.
Компанія ВСС є лідером у виробництві сучасного устаткування для лісових насінних центрів і розсадників, розробляє сучасні системи для вирощування садивного матеріалу в тісному співробітництві зі спеціалістами лісорозсадників усього світу. Вона пропонує обладнання для лісорозсадників, оброблення шишок, контейнери для вирощування сіянців із закритою кореневою системою, касети і рами для вирощування культур, посадкові труби, які вважаються найефективнішим інструментом для ручного  садіння сіянців із закритою кореневою системою.
"Отож поспілкуватися з такими спеціалістами, почути їх поради, дізнатися про найновіші напрацювання - то для нас справжня розкіш," - вважає директор Житомирського лісгоспу Руслан Карчевський, який вирощуванням сіянців із закритою кореневою системою займається не один рік і вже  має певні успіхи в цьому напрямку".