Завантаження новин...

Житомирські лісівники закінчили весняну посадку лісу

Житомирські лісівники завершили весняне садіння лісу та провели технічне приймання лісокультурних робіт. В період цьогорічної лісокультурної кампанії проведено лісовідновлення на площі 250 га, в тому числі посадка лісових культур – 180 га, при плані 140 га, що складає 129 % виконання плану на весну  2018 року. Площа природного поновлення становить 70 га.

Зі створених лісових культур левову частку займає сосна звичайна – 106 га, культур з головною породою дуба звичайного нараховується 66 га. Також, під час посадки висаджувались інші породи, такі як дугласія, ясен, береза та акація.

Створено плантацій новорічних ялин на площі 8 га загальною кількістю 32 тис. шт.

При технічному прийманні в лісових розсадниках по лісництвах загальна площа посівів становить 1,4 га, в тому числі хвойних – 0,65 га; листяні – 0,68 га та чагарникові – 0,08 га.

Проведено роботи по укоріненню декоративних дерев і чагарникових порід в контрольованому середовищі на площі 0,02 га. загальною кількістю 10,5 тис. шт.

У шкільному відділенні Базового лісорозсадника закладено шкілки декоративних порід на площі 0,15 га загальною кількістю 7,25 тис. шт., в тому числі висаджено 6,15 тисяч саджанців у контейнери.

З метою отримання садивного матеріалу з поліпшеними показниками якості та досягнення стандартних розмірів в лісгоспі функціонує тепличне господарство, яке складається із 11 теплиць загальною площею 0,29 га. Продовжуються роботи по вирощуванню сіянців основних лісоутворюючих порід із закритою кореневою системою. В поточному році загальна кількість посівних місць складає 700 тис. шт.

В період лісокультурної кампанії по виконанню лісокультурних показників позитивно відзначився колектив Березівського лісництва, який очолює лісничий Олександр Станіславов. На території лісництва було проведено в рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» шість заходів з посадки лісових культур.  Загалом по підприємству цьогоріч  було проведено 22 заходи з посадки лісу.