Завантаження новин...

Житомирські лісівники відсвяткували День Незалежності

У святковій атмосфері на майдані С.П.Корольова, де проходило свято, майорів символ нашої державності – жовто-блакитний прапор, який був урочисто піднятий напередодні в День прапора. Святковий настрій, національна символіка панували на святі, кожного  переповнювало почуття гордості та надії на тих, хто обороняє незалежність держави на сході України. На майдані всі присутні мали змогу споглядати за виступом Президента України Петра Порошенка на Марші, врученням державних нагород, проходженням військової техніки на великому екрані.

Урочиста частина безпосередньо для житомирян розпочалася з вітальних слів народного депутата України Бориса Розенблата, заступника голови облдержадміністрації Ігоря Гундича, першого заступника голови Житомирської облради Володимира Ширми та міського голови Сергія Сухомлина.

Не обійшлося свято і без нагород. Так, після вітального слова було вручено державні нагороди, серед який були і присвоно почесні звання житомирським лісівникам. Почесне звання «Заслужений лісівник України» присвоєно  Карчевському Руслану Анатолійовичу – директору ДП «Житомирський лісгосп» та Павлюку Олександру Володимировичу – майстру лісу Корабельного л-ва  ДП «Житомирський лісгосп». А колезі –директору ДП «Баранівський лісгосп» Остудімову Анатолію Олександровичу було вручено Орден «За заслуги» III ступеня.

Весь колектив лісгоспу щиро вітає колег з нагородами та бажає міцного здоров’я та плідної праці! Ми Вами пишаємося!

ДП «Житомирський лісгосп», Ира Шевчук.