Завантаження новин...

Житомирські лісівники готуються до ярмарків з продажу новорічних ялинок

Наближаються новорічні свята, головним атрибутом якого залишається ялинка, а от якій віддати перевагу – штучній чи живій лісовій красуні – то думки різняться. Та все ж багато сімей віддають перевагу саме живій пахучій ялинці.
ДП «Житомирський лісгосп» цьогоріч в передноворічний період готовий реалізувати близько 2 тис. шт. новорічний дерев.
Заготівля новорічних ялинок буде здійснюватися зі спеціально створених площ – плантацій новорічних ялинок, які щороку закладаються по лісгоспу. В поточному році площа плантацій новорічних ялинок становить 8 га.
Як і в попередні роки, продаж  новорічних ялинок буде здійснюватися з обов’язковим маркуванням – самоклейними етикетками з штрих-кодом, а також будуть використані пластикові бирки, призначені для маркування новорічних ялин. 
Незабаром  по ДП «Житомирський лісгосп» запрацюють близько дванадцяти торгівельних майданчиків для продажу новорічних ялинок, як біля самого лісгоспу, так і по всіх лісництвах та на території кафе-магазину «Лісовичок».
Житомирські лісівники запрошують відвідати торгівельні майданчики та придбати легально заготовлене новорічне деревце на будь-який смак.  Та нагадуємо, що за самовільно зрубану ялинку доведеться сплатити штраф, сума якого значно перевищує саму її вартість. Лісівники закликають громадян не поповнювати лави лісопорушників.