Завантаження новин...

Житомирські лісівники долучилися до акції "Нагодуй птахів узимку"

Лісівники Житомирщини передали освітнім закладам Житомира годівнички для птахів. Тепер дітлахи розвісять їх на подвір'ях шкіл та садочків, щоб підгодовувати птахів у скрутний зимовий час.
Частину пташиних їдалень розмістять у парках та сверах обласного центру.
В інших населених пунктах  області лісівники такі заходи вже провели. Загалом цієї осені працівники державних лісогосподарських підприємств Житомирщини виготовили півтисячі годівниць для птахів та ще понад 400 -  для диких тварин.
«Для лісівників ця справа не нова, - зауважує начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк. – Щороку єгерські служби лісгоспів заготовляють різноманітні харчі для звірів, а взимку розкладають їх в годівниці або на комплексні підгодівельні майданчики. Навесні виготовляють та розвішують сотні шпаківень, а восени – пташиних годівниць. До цієї справи залучаємо школярів – нехай вчаться турбуватися про тих, хто потребує допомоги.  А ще підгодівля птахів -  найкращий спосіб стати ближчим до природи.»
Зауважимо, що люди, котрі постійно підгодовують пернатих, кажуть, що  спостереження  за птахами на годівничці позбавляє їх стресу та тривоги. Але які б причини не були, правильно наповнена харчами годівничка у суворі морози врятує не одне пташине життя. 
Прес-служба Житомирського ОУЛМГ