Завантаження новин...

Збори щодо скасування Стратегії реформування лісового господарства України на період до 2022 року

20 листопада відбулися загальні збори Первинної профспілкової організації ДП «Житомирський військовий лісгосп». На порядку денному обговорювалось питання щодо скасування Стратегії реформування лісового господарства України на період до 2022 року, схваленого Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.11.2017 року.
 Т.в.о. директора ДП «Житомирський військовий лісгосп» Зарічний Василь Григорович виступив перед присутніми з промовою про те, що ДП «Житомирьский військовий лісгосп» ефективно веде свою господарську діяльність, являючись державним підприємством. На сьогоднішній день стало загрозливе питання щодо імовірності передачі ряду об’єктів державної власності в концесію, тому нам необхідно встати на захист галузі колективно. В ході обговорень було запропоновано направити наступні вимоги від трудового колективу ДП «Житомирський військовий лісгосп» до Кабінету Міністрів України, а саме :
1. Відновити фінансування лісогосподарських заходів за бюджетною програмою 2805060 «Ведення лісового і мисливського господарства, охорона і захист лісів в лісовому фонді».
2. Виключити лісогосподарські підприємства з переліку таких, що  підлягають приватизації та відмінити  рішення щодо передачі їх у концесію.
3. Безперечне зняття з розгляду питання стосовно створення єдиного лісогосподарського підприємства та ліквідації діючих підприємств галузі.
4. Відмінити рішення Уряду від 16.11.2017 року «Щодо схвалення Стратегії розвитку лісового господарства України». Висунення Стратегії розвитку лісового господарства, розробленої із залученням фахівців лісової галузі та схваленої міжнародними експертами, для широкого обговорення в фахових колах і суспільстві та в подальшому обов’язкове узгодження її з громадськими організаціями.
5. Передати підпорядкування Держлісагентства – Кабінету Міністрів України та вивести його з-під координації Міністра аграрної політики та продовольства України.
6. При прийнятті Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» визначити Державне агентство лісових ресурсів України головним розпорядником бюджетних коштів.
7. Введення єдиного електронного обліку для всіх лісокористувачів.
8. Відміна закону України «Про оцінку впливу на довкілля» від 23.05.2017 року №2059-VII.
9. Відміна закону України «Про тваринний світ» від 13.12.2001 року №2894 – III зі змінами від 16.06.2011 року №3530-VI.