Завантаження новин...

Збір ягід та грибів суворо забороняється

Шановні мешканці та жителі нашої громади. 
Згідно розпорядження голови Ради оборони Житомирщини під  час воєнного стану заборонено  відвідування та в’їзду до лісу громадян, за винятком військових, правоохоронців, лісівників та органів місцевої влади. Таке рішення прийняте задля безпеки громадян, а також запобігання лісовим пожежам. Нагадуємо, що війна триває й дотримання норм безпеки та виконання рішень ради оборони є обов’язковим – зазначив Віталій Бунечко.
В лісових масивах  нашого району можуть бути боєприпаси, котрі є досить небезпечними. Давайте не порушувати спокій та з розумінням ставитися до відповідних законів  не наражати на небезпеку не лише свої життя, а й життя рідних та близьких.
Просимо вас  дотримуватись     правил  пожежної безпеки в екосистемах, не допускати   вогню   у лісі,   у випадку   виявлення  лісових пожеж  негайно   повідомляти  лісову  охорону, пожежні частини, органи місцевого самоврядування про місце  пожежі   та  можливі причини її  виникнення.
Будьте свідомими, не порушуйте вимоги Правил пожежної безпеки в лісах України, адже від цього залежить і ваша особиста безпека.
В разі виявлення лісової пожежі просимо зателефонувати за номером телефону 101 або на «гарячу лінію» підприємства (04140) 2-10-60.