Завантаження новин...

ЗАВЕРШЕНО ЛІСОКУЛЬТУРНУ КАМПАНІЮ

У ДП «Народицький спецлісгосп» багато років практикують вирощування посадкового матеріалу у контрольованому середовищі, що дозволяє забезпечити рослинам комфортні умови для зростання.
В лісгоспі побудовано 10 теплиць загальною площею 0,22 га в яких вирощують сосну звичайну, ялину звичайну, модрину європейську та інші лісові породи.
Для того, аби виростити стандартні й здорові сіянці, які матимуть високу приживлюваність і стійкий імунітет при залісненні ділянок, а також забезпечити широкий асортимент посадкового матеріалу, потрібно докласти максимум зусиль.
Перед висівом насіння проходить підготовку й одразу після сходів розпочинається інтенсивний догляд за ними. Звичайно, не обходиться без ручної роботи – прополювання.
Короби накривають притінюючою сіткою, щоб уникнути потрапляння на сіянці прямого сонячного проміння і для того, щоб вберегти насіння від поїдання птахами. Аби створити оптимальні умови для росту сіянців, короби заповнюють спеціально підготовленим родючим грунтом та проводять штучний полив.
У теплицях встановлена автоматизована система поливу, яка завдяки специфічному розпиленню води створює сприятливі умови для вирощування рослин.
Така клопітка робота дозволяє одержати якісний посадковий матеріал.