Завантаження новин...

Запрошуєм придбати новорічну красуню

На передодні свята Нового року та Різдва Христового неможливо обійтися без лісової красуні ялинки. 
ДП « Народицький спецлісгосп» розпочав заготівлю та реалізацію  новорічних ялинок. Усі хвойні красуні продаються виключно з самоклейками, завдяки яким можна визначити відповідність товару супровідним документам і легко перевірити законність придбання лісових красунь.
Висота ялинкиЦіна з ПДВ ОптоваЦіна з ПДВ Роздрібна
до 1м3435
1м-1,5м4445
1,6м-2м5455
Найважливішим завданням лісової охорони ДП «Народицький спецлісгосп» є захист лісових насаджень від самовільної заготівлі ялинок. Щороку знаходяться любителі незаконно зрубати  ялинку собі, а то й на продаж. Хочемо застерегти цих горе-заготівельників від подібних дій. Працівники лісової охорони здійснюють постійне патрулювання лісових масивів, на дорогах та місцях збуту, проводять перевірку правильності придбання та притягувати винних до відповідальності, згідно чинного законодавства, а це – значні суми  штрафів.  Тому, лісівники нагадують, що самовільна рубка новорічних ялинок, відповідно до ст. 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тягне за собою накладання адмінштрафу в сумі 85-170 гривень за одне дерево та відшкодування завданих збитків, що залежать від діаметру пня дерева, і щонайменше становить 355 гривень. 
Не варто йти за лісовою красунею до лісу, а краще придбати її  на торгівельних майданчиках ДП «Народицький спецлісгосп», розміщених біля адмінприміщень лісництв та контори лісгоспу. 
Бажаючі придбати новорічну красуню звертайтеся по т. (041-40) 2-15-49 та моб.(067)411-29-56.