Завантаження новин...

За фактом незаконної рубки у ДП «Баранівське ЛМГ» лісопорушникам винесене справедливе покарання


Розмір шкоди, заподіяний лісу, розрахований відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу» від 23.08.2008 року № 655 становить 219082,99 грн.

Матеріали за даним фактом направлено до Баранівського відділення поліції Новоград-Волинського відділу поліції ГУНПУ в Житомирській області для  притягнення винних осіб до відповідальності.
За  фактом незаконної рубки дерев у Довбиському лісництві було зареєстровано в ЄРДР провадження з ознаками злочину.Слідчими повністю доведено вину порушників лісового законодавства.

Вироком Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області .від 29 листопада 2016 року гр.Л. та гр.М. визнано винуватими у вчиненні кримінального провадження, передбаченого ст..246 КК України та обрано їх покарання у виді 1020 грн. штрафу кожному. Вирок суду набрав законної сили.

У лютому 2017 року до Баранівського районного суду звернувся керівник Новоград-Волинської місцевої прокуратури за позовом до гр.Л. та гр.М. про стягнення заподіяної незаконною рубкою шкоди.

23 березня 2017 року Баранівський районний суд Житомирської області  виніс рішення про стягнення з відповідачів Л. та М. заподіяну незаконною рубкою шкоду в сумі 219082 грн. в інтересах держави.


Житомирське ОУЛМГ закликає мешканців області бути законослухняними громадянами та охороняти біологічні ресурси, зокрема рослини та тварини, які потребують нашого спільного захисту.