Завантаження новин...

З нагоди професійного свята лісівників відзначили нагородами

Хвилиною мовчання розпочалася сьогодні нарада працівників лісової галузі Житомирщини в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, присвячена професійному святу.
На жаль, з початку повномасштабної агресії російської федерації лісівники області втратили 8 своїх колег. Перед їх світлою пам’яттю в гіркій скорботі схилено сьогодні голови.
У заході взяли участь голова Житомирської ВОДА Віталій Бунечко та заступник голови обласної ради Володимир Ширма. Вони відзначили нагородами лісівників, котрі стали на захист нашої країни в лавах Збройних сил, та отримали поранення.
347 працівників державних лісогосподарських підприємств нині в зі зброєю в руках захищають незалежність нашої держави. Ще 21 лісівник - у лавах територіальної оборони. Серед них сьогодні 20 поранених та 2 вважаються зниклими безвісти.
Війна внесла корективи у всі напрямки нашої діяльності, проте не збила нас із наміченого шляху.
«Останні роки стали серйозною перевіркою на міцність для лісівників Житомирщини. Сьогодні новим викликом для кожного з нас стала повномасштабна війна, - звернувся до працівників лісового господарства Віталій Бунечко. - З першого дня вторгнення відбулося повне перезавантаження усіх робочих процесів. Частина лісівників вступила до лав Збройних сил України та тероборони. Ті хто залишився на робочих місцях також  роблять свій неоціненний внесок у нашу перемогу. Виступають провідниками для військових, саперів та рятувальників, допомагають евакуйовувати людей, займаються волонтерством.
Нині ви активно допомагаєте своїм колегам зі зруйнованих війною областей, а лісгоспи передають деревину на потреби військових. Вам вдалося налаштувати роботу так, щоб максимально допомагати Державі, і водночас повною мірою виконувати покладені завдання по підтримці економіки та розвитку наших лісів.
Ми не забудемо подвиги лісівників, які загинули, виконуючи свою роботу. Вічна пам'ять і слава кожному з наших Героїв.»
Заступник голови облради Володимир Ширма подякував лісівникам і за те, що у важкий час добросовісно виконують свої професійні обов’язки, і надають допомогу тим, хто постраждав від військової агресії, і наповнюють бюджети усіх рівнів: « Нехай процвітає лісова галузь, нехай приростають наші ліси, нехай лісівники пишаються своєю працею, а в країні швидше запанує мир.»
«Системна робота з лісовідновлення, охорони та захисту лісу,  виконання податкових зобов'язань перед державою та допомога оборонним структурам  - це ті найважливіші завдання, які ми неухильно виконуємо задля наближення перемоги, - вкотре наголосив начальник управління Віктор Сахнюк. -
Відтак, на потреби оборони передано 73 одиниці техніки та 36,7 тисяч літрів пального, майже 5 тисяч метрів кубічних дров та понад 11 тисяч метрів кубічних деревини та пиломатеріалів. За 8 місяців цього року лісівники області сплатили 9,9 млн. грн. військового збору та  737 млн. грн. податків.
Війна внесла корективи у всі напрямки нашої діяльності, проте не збила нас із наміченого шляху. З першого дня війни лісівники області кожен -  на своєму місці, кожен - на своєму фронті.»
З нагоди професійного свята кращих працівників галузі відзначено заохочувальними нагородами: 27 лісівників отримали Почесні грамоти Державного агентства лісових ресурсів, 40 – подяки Голови ДАЛРУ, 1 – нагрудний знак «Відмінник лісового господарства України», 2 – «За бездоганну службу»,  55 – грамоти обласного управління лісового та мисливського господарства, 10 – Грамоти Житомирської ВОДА та 5 – Житомирської обласної ради.