Завантаження новин...

Вручили подяки нашим випускникам

Шкільне лісництва є давно перевіреною і найбільш дієвою формою залучення учнівської молоді до охорони природи та підготовки майбутніх кадрів лісового господарства. Ми лісівники стараємося виховати у дітей дбайливе ставлення до лісу, розширювати і поглиблювати їхні  знання у веденні лісового господарства.
Сьогодні керівник ДП «Народицький спецлісгосп» Сергій Степанчук і головний лісничий Віталій Кроль вручили подяки та грошові винагороди  учням випускникам шкільного лісництва Кидисюку Дмитру, Приймаку Дмитру та Коробчуку Роману за активну участь у роботі, відмінні результати отримані на змаганнях, наполегливість, старанність і відповідальність, винахідливість та фантазію.
Випускникам побажали успіхів, досягнення поставлених цілей у житті, міцного здоров’я та залишатися завжди порядними людьми.
Звичайно, важливо, хто з учнів стане працівником лісу, але в стократ важливіше те, щоб всі випускники, де б вони не вчилися і ким би не працювали, на все життя зберігали любов до природи, постійне бажання її збагачувати. Любов до свого краю часто починається з деревця, посаджено своїми руками. Кожен має зрозуміти, що ліс – не лише окраса землі. У лісах все: і клімат країни, і багатство землі, і здоров’я людини, а отже, і радість життя.