Завантаження новин...

Володимир Бондар відкрив рекреаційний майданчик на Житомирщині

Заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів Володимир Бондар під час робочої поїздки на Житомирщину відкрив рекреаційний майданчик «Джерело» в Турчинецькому лісництві.
 
Донедавна цілюще джерельце поблизу автодороги Житомиир-Овруч, відоме на всю округу, вигляд мало не зовсім пристойний. Без перебільшення можна сказати, що напитися води та набрати в дорогу тут зупиняється мало не кожен подорожній. Судячи із стану прилеглої території, залишити після себе пляшку чи інший одноразовий посуд теж бажаючих було чимало.
 
Начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Андрій Курінський вирішив надати  джерельцю пристойного вигляду, щоб кожен, хто захоче скуштувати з нього води, отримував насолоду. Ідею підтримали усі лісівники області, а працівники Коростенського лісгоспу взялися втілювати її в життя.
 
«У природі всюди має бути гармонія, - схвалив роботу лісівників Володимир Бондар. – Тож добре,що ця місцина на узліссі з цілющою водою тепер відповідним чином облаштована: скромно, просто, але  зі смаком та на совість».
 
Лісівникам лишається сподіватися, що відвідувачі цінуватимуть їхню працю, а це затишне місце таким і залишиться.
За інформацією Прес-служби Житомирського ОУЛМГ