Завантаження новин...

Володимир Бондар ознайомився із роботою держлісгоспів та деревообробних підприємств області

У рамках робочого візиту на Житомирщину Володимир Бондар відвідав одне з найпотужніших деревообробних підприємств області -УХЛК. 
Українська холдингова лісопильна компанія (УХЛК) - це надсучасне виробниче устаткування, великі складські приміщення та мережа транспортних комунікацій, екологічно чисте виробництво пиломатеріалів та паливних гранул. Увесь процес на даному підприємстві абсолютно автоматизовано, лініями керують оператори у спеціальних моніторних. На підприємстві зазначають, - активно працюють із державними лісгоспами, так як деревина сертифікована і відповідає міжнародним стандартам FSC. 
Потужності цього підприємства складають 1,2 мільйони кубометрів лісу на рік.
Заступник Голови Держлісагенства ознайомився із переробкою  напівфабрикатів у меблеву деревину,  випуском заготовок для меблів, паркетної дошки тощо.
У ході робочої поїздки Володимир Бондар ознайомився також з роботою трьох держлісгоспів, де працюють нові сучасні  лінії переробки та сушки. Зокрема, на Малинщині завдяки потужним сушкам вирішили проблему із сухостійною сосною. Низькоякісна деревина використовується як матеріал для європіддонів.  
В Ушомирському лісопромисловому комплексі, що на Коростенщині, заступник Голови Держлісагенства ознайомився із роботою лінії «Вальтер», вартість якої складає 110 тисяч євро. Цього року продуктивність лінії із виготовлення заготовок для європіддонів зросла майже вдвічі, а випуск продукції переробки складає близько 2 мільйонів гривень. Успішність даного підприємства пов’язують і з молодим керівником. Володимир Бадзян менш ніж за 3 роки зумів «вдихнути» нове життя у лісгосп. Окрім сучасної лінії переробки тут провели поточний ремонт виробничих та службових приміщень, закінчили ремонт їдальні для працівників.