Завантаження новин...

ВМІЮТЬ ГАРНО І ПРАЦЮВАТИ, І ВІДПОЧИВАТИ

Сьогодні уже ні для кого не є секретом, що основними бюджетоутворюючими підприємствами на Овруччині є лісгоспи. Серед них і ДП «Словечанський лісгосп», колектив якого щороку перераховує до бюджетів десятки мільйонів гривень.
- А запорука цього успіху – нарощення виробництва та переробки лісопродукції і збільшення її реалізації, - говорить директор підприємства, депутат Житомирської обласної ради  Олександр Павлушенко.- За перше півріччя цього року, приміром, колективом лісівників  тільки продукції переробки вироблено   на 17,2 млн. гривень, що на 7 млн. грн. більше, ніж за відповідний період торік.
На 1,1 млн. гривень збільшено і реалізацію продукції, її відправлено  замовникам за шість місяців на 78 млн. гривень.
А зростає виробництво і реалізація лісопродукції, то збільшуються й доходи ДП, заробітна плата членів колективу. За перше півріччя, зокрема, середня зарплата у колективі лісгоспу вже перевищила 6700 грн., або зросла проти минулого року на 633 гривні.
- За таку високопродуктивну працю люди, звичайно, мають право і на належний відпочинок, - додає голова профкому лісгоспу Віктор Хоменко.- Тож з року в рік дирекція і профком виділяють все більше коштів на оздоровлення членів колективу. Відтак, якщо ще у 2015 році в будинках відпочинку за кошти лісгоспу побувало 80 працівників лісгоспу і членів їх сімей, то вже торік – 120.
- Цьогоріч же ми плануємо оздоровити вже 170 членів колективу і їхніх дітей, - говорить, насамкінець, Олександр Денисович. - На це виділяємо понад 600 тис. гривень. 
Оздоровлятимуться лісівники Словечного на березі Чорного моря, біля Очакова, у санаторії «Борисфен». 10 липня туди, комфортабельним автобусом, відбула перша група із 40 чоловік, яка проведе там 10 днів.
Іван ДУБНИЦЬКИЙ (Овруцький голос)