Завантаження новин...

Визначено переможців конкурсу "Будиночок для птаха - 2021"

Нещодавно на підприємстві відбувся І етап конкурсу на кращий будиночок для птаха. Даний конкурс проходив відповідно до Положення про обласний конкурс "Будиночок для птаха - 2021" серед учнів шкільних лісництв, який розроблений Товариством лісівників Житомирщини та Житомирським обласним управлінням лісового та мисливського господарства. Основна мета конкурсу – створення умов для формування у дитини елементів екологічної культури, екологічно грамотної поведінки у природі, гуманного ставлення до живих обєктів флори і фауни. Вивчити способи виготовлення шпаківні для птахів.
Члени Левківського шкільного лісництва, яке функціонує на базі Левківського лісництва, завжди активно долучаються до всіх екологічних конкурсів. Із задоволенням та креативністю підійшли вихованці до виготовлення будиночку для птаха. Тим паче, на переможців конкурсу чекають грошові винагороди. Підсумки конкурсу проводяться в два етапи: I етап – на рівні лісогосподарського підприємства, II етап – на обласному рівні. На кожному рівні проведення конкурсу визначаються три переможці. Роботи, які посіли І місце на рівні підприємств, направляються на адресу обласних рад Товариства лісівників України та обласних управлінь лісового і мисливського господарства й беруть участь у конкурсі на обласному рівні.
На рівні підприємства переможцем І етапу конкурсу на кращий будиночок для птаха серед юних лісівників визначено:
I місце – Олексій Герасимчук.
II місце – Олексій Журавель.
III місце – Олександр Данилюк.
Найкращу роботу переможця, буде відправлено до Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства для участі у II етапі конкурсу «Будиночок для птаха –2021».
Лісівники щиро дякують вихованцяв за небайдужість!