Завантаження новин...

Візит колег з Київщини

До працівників лісового господарства ДП «Народицький спецлісгосп» завітали головні лісничі Київського обласного та по м. Київа управління лісового та  мисливського господарства разом з першим заступником начальника Житомирського обласного управління  Романом Ільїним. 
Перше, що відвідали колеги з Київщини – це лісопожежна станція Народицького лісництва.
Директор підприємства Руслан  Антонюк  показав готовність автомобілів,  пожежних модулів та іншої техніки до гасіння лісових пожеж. 
Згодом відвідали лісові масиви, де побачили роботу БАТ – 2 на розчищенні окружної межі, лінії розмежування з ДСП «Північна пуща» Київської області. 
Роботу завершили на позитивній ноті.  Пригадали головне покликання лісівників – створювати, оберігати та доглядати за лісом. Те, що одночасно надихає і засмучує кожне з поколінь лісівників – плодами їх роботи користуватимуться наступні покоління, так само як сучасним лісівникам доводиться використовувати результати праці навіть не дідів, а прадідів. У цьому, певно, й полягає філософія лісівника, який за будь-яких часів та умов своїми руками підіймає ліси.
Для лісівників такі робочі візити – це чудова нагода обмінятися досвідом, можливість дізнатися про нові підходи, побачити напрацювання та результати роботи своїх колег.