Завантаження новин...

Вітаємо з Ювілеєм помічника Корабельного лісництва

11 лютого своє 50-річчя відзначає Надія Віталіївна Присяжнюк, помічник лісничого Корабельного лісництва державного підприємства "Житомирське лісове господарство».

 

Народилася ювілярка 1971 році в селі Високому Черняхівського району. Розпочала свою лісівничу освіту навчанням в Львівському лісотехнічному інституті у 1988-1993 роках за спеціальністю – інженер лісового та садово-паркового господарства. Свій трудовий шлях молодий спеціаліст розпочала помічником лісничого Лисянського лісництва Лисянського ДЛМГ Черкасиліс.

 

Свою трудову діяльність на підприємстві Надія Віталіївна розпочала у вересні 1993 року на посаді бухгалтера Корабельного лісництва. Працюючи на підприємстві більше 27 років працювала на посадах касира та бухгалтера, диспетчера лісопункту, а з серпня 2013 року й по даний час перебуває на посаді помічника лісничого Корабельного лісництва.

 

Хоча лісівників в основному ототожнюють з чоловіками, та все ж прекрасна половина людства, вправно справляється із «чоловічими» професіями. Помічник лісничого – це є головний помічник лісничого, який знає усе про лісництво, про кожну ділянку лісу з заплющеними очима може розказати.  Крім польових робіт щоденна робота помічника вимагає ведення значної кількості технічної документації. Тож, уважність, дисциплінованість, високий рівень лісівничої обізнаності, повна віддача своїй справі, щирість та порядність – ці риси притаманні Надії Віталіївні завдяки яким вона вправно справляється з своїми посадовими обов’язками та є висококваліфікованим помічником лісничого в Корабельному лісництві. Користується вона великою повагою серед колег та має значний багаж знань, який передає молодому поколінню.

 

Сьогодні весь колектив підприємства щиро вітає свою колегу з Ювілейною датою від Дня народження!

Шановна Надія Віталіївна!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, удачі та добробуту в сім’ї. Нехай поруч з Вами завжди будуть найрідніші люди, які підтримують і надихають, дарують любов та завдяки яким Ви матимете гордість та радість у житті. Нехай Ваше життя буде багатим на світлі події та приємні несподіванки, доля буде щедрою на заслужену повагу і людську шану, а удача усміхається Вам на всіх життєвих дорогах.

 

З повагою та найкращими побажаннями, колектив лісгоспу.