Завантаження новин...

Вітаємо з Днем народження Леонтія Валєнкевича та Володимира Захарчука!

Сьгодні ювілеї відзначають відразу два головних лісничих державних лісогосподарських підприємств -  Леонтій Валенкевич – 55 років, та Володимир Захарчук – 45!
На посаді  головного лісничого Городницького лісгоспу Леонтій Михайлович  працює впродовж 16 років, його молодший колега Володимир Захарчук  головним лісничим Овруцького лісгоспу – 9. 
За час своєї трудової діяльності в складі державної лісової охорони ювіляри зарекомендували себе висококваліфікованими спеціалістами, з почуттям високої відповідальності за доручену справу.
Пріоритетний напрямок діяльності  Леонтія Михайловича та Володимира Андрійовича  у веденні лісового господарства – це створення високопродуктивних насаджень цінних порід.
Особлива увага приділяється охороні лісів від пожеж. Під їх постійним контролем здійснюється благоустрій садиб лісництв та облаштування рекреаційних пунктів вздовж автомобільних доріг.
Своєю сумлінною працею, невичерпною енергією ці люди роблять значний внесок у справу примноження, збереження та невиснажливого використання лісових багатств України.        
Колективи лісгоспів та Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства щиро вітають колег з Днем народження! Ми цінуємо Вас за душевність, життєлюбність, відкритість і доброту!
Нехай Ваші очі світяться щастям, нехай вдома Вас чекає любляча сім`я, а робота приносить лише радість.
Бажаємо Вам міцного здоров`я, професійних успіхів, хай люди шанують Вас, любові, тепла, добра і благополуччя!