Завантаження новин...

Вітаємо лісничого Тригірського лісництва з ЮВІЛЕЙНОЮ датою!

25 травня своє 50-річчя  відзначає Валерій Павлович Іщук, лісничий Тригірського лісництва державного підприємства "Житомирське лісове господарство».

 

Народився ювіляр  1969 року в селі Пилипи Чуднівського району. Розпочав свою лісівничу освіту навчанням в Малинському лісотехнічному технікумі у 1984-1988 роках та після його закінчення розпочав свій трудових шлях в лісовому господарстві на посаді майстра лісу ДП «Бараніське ЛМГ», далі була служба в армії та здобуття вищої освіти в Київському національному аграрному університеті.

 

Свою трудову діяльність на підприємстві Валерій Павлович розпочав у вересні 1993 року на посаді майстра лісозаготівель Пилипівського лісництва. Працюючи на підприємстві близько 26 років працював на посадах майстра лісозаготівель, майстра лісу, помічника лісничого, а з липня 2001 року й по даний час очолює Тригірське лісництва перебуваючи на посаді лісничого.

Вимогливий до себе та підлеглих.  Щирий, порядний та відданий своїй справі, лісівник, який живе лісом. Його особиста праця робить значний внесок у справу примноження та збереження зеленого скарбу нашого краю. Вдумливість, широка ерудиція і постійний пошук краси – риси, які притаманні Валерію Павловичу та які він зумів втілити в життя, створивши унікальні зони відпочинку на території лісництва. Користується великою повагою серед працівників підприємства та має значний багаж знань, який передає молодому поколінню.

 

За значний особистий внесок в розвиток лісового господарства Іщук Валерій Павлович має низку нагород – нагрудний знак «Відмінник лісового господарства», нагрудний знак «За бездоганну службу в державній лісовій охороні - X років», іменний годинник Держкомлісгоспу України, грамота Держлісагентства України та грамоти ЖОУЛМГ і  грамоти лісгоспу.

 

Шановний Валерію Павловичу!

Колектив лісгоспу щиро та сердечно вітає Вас з Днем народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру,

процвітання, подальших успіхів у роботі.

Нехай поруч з Вами завжди будуть найрідніші люди, які

 підтримують і надихають, дарують любов та завдяки яким

 Ви матимете гордість та радість в житті.

Бажаємо Вам на видноколі блаженства, миру і добра!

 

 

З повагою та найкращими побажаннями, колектив лісгоспу.