Завантаження новин...

Вітаємо!

 

В рідному підприємстві Григорія Михайловича цінують за професіоналізм і діловитість, працьовитість і принциповість, щирість і душевність, вміння поєднувати вимогливість керівника та простоту і людяність колеги.

Він вміє акумулювати ідеї та успішно їх втілювати, організовувати колектив та берегти традиції, йти в ногу з часом та ділитися досвідом… Під його керівництвом лише лісових культур у лісгоспі створено понад 10000 гектарів.

За сумлінну працю, бездоганну службу в державній лісовій охороні та вагомий особистий внесок у розвиток лісового господарства Григорій Івасюк неодноразово нагороджувавсяграмотами Бердичівського міськвиконкому, Бердичівської районної державної адміністрації, Бердичівської районної ради, Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, лісгоспу. Неодноразово обирався депутатом Бердичівської районної ради, а в 2013 році йому присвоєно звання «Почесний громадянин Бердичівського району»

Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства та весь колектив лісівників області зичать Григорію Михайловичу міцного здоровя, творчої наснаги, миру та благополуччя. А шану та повагу від людей він уже має!

Прес-служба ЖОУЛМГ