Завантаження новин...

Відповідальність кожного працівника за свою ділянку роботи – запорука стабільності підприємства

 За 9 місяців поточного року підприємством забезпечено виконання запланованих лісогосподарських, лісокультурних та виробничих показників.
 Заготовлено 96,4 тис. м3 деревини,  від реалізації продукції якої отримано 64,5 млн. грн. В круглому виді реалізовано  79,1 тис. м3 лісопродукції.
Підприємство справилося із завданнями лісокультурного виробництва. Лісові культури створені на площі 260 га держлісфонду. Завдання по доповненню лісових культур  перевиконано більш як наполовину  і проведено на площі 281 га, по догляду за лісовими культурами – на 100%. 
 Протягом пожежонебезпечного періоду влаштовано 372 км мінералізованих смуг, та проведено догляд за ними на  758 км.
Лісовою охороною  проведено  65 рейдів, під час яких виявлено та притягнуто до відповідальності 12 громадян, якими добровільно сплачено адмінштрафів в сумі 1088 грн.
За 9 місяців поточного року у лісових масивах підприємства виявлено 8 випадків незаконних рубок, з яких виявлено 7 лісопорушників. Збитки нанесені підприємству  становлять 101,8 тис. грн. Передано до поліції матеріали по 2 випадках на суму 78,4 тис .грн.
Винищувальні роботи в осередках шкідників та хвороб проведені  на площі 750 га, лісопатологічні обстеження проведені на площі 5,8 тис.га при завданні 5,2 тис.га. 
 Лісопереробним комплексом за 9 місяців випущено продукції деревопереробки на суму  14,2 млн. грн., або отримано 833грн. продукції з кожного кубометра деревини, пущеної на переробку. 
Підприємством вчасно проводиться сплата платежів та податків до бюджетів всіх рівнів та єдиного соціального внеску. 
 Це досягнуто завдяки злагодженій роботі всього колективу, чіткій виконавській дисципліні, відповідальності кожного за свою ділянку роботи. В цьому напрямку буде і надалі працювати колектив лісгоспу, виконуючи завдання поточного року.