Завантаження новин...

Відновлюємо древлянські ліси!

У рамках реалізації масштабного проекту «1 000 000 дерев за 24 години» та Всеукраїнської акції «Озеленення України», за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, на території Овруцького лісництва ДП "Овруцьке лісове господарство" 17.10.2020 року було проведено роботи по продовженню осінньої кампанії заліснення тих ділянок, які постраждали в результаті весняних лісових пожеж.
Головний лісничий підприємства Володимир Захарчук тепло привітав учасників акції і відзначив, що відновлення лісових насаджень – це дуже благородна справа, яка з кожним роком стає популярнішою, бо якщо людина власними руками саджає дерева, то в майбутньому ніколи не захоче зашкодити природі.
Володимир Захарчук провів інструктаж з посадки лісових культур, техніки безпеки і звернув увагу на характерні нюанси висадки дерев.
В акції взяли активну участь працівники лісгоспу, місцеві мешканці направлені Овруцьким районним центром зайнятості та усі бажаючі.
Прохолодний осінній дощик, який сприяв успішному приживленню саджанців та ефективнішому процесу лісовідновлення дещо завадив якості фото і відеофіксації, але аж ніяк, позитивному настрою учасників акції і результату роботи. Було висаджено 15 тисяч дерев!