Завантаження новин...

Відновлення лісу у ДП "Словечанське лісове господарство"

 
Відомо, що ліс – це зелені легені нашої планети, а тому він потребує постійного догляду та оновлення.
Весняний період – надзвичайно відповідальний і насичений для працівників лісового господарства. Адже серед усіх напрямків діяльності й проведення повсякденних   заходів  важливим є посадка нових лісових насаджень. Це першочерговий обов’язок працівників лісової галузі.
   Державне підприємство «Словечанське лісове господарство» активно включилося у весняну посадку, розуміючи, що проводити лісокультурну кампанію потрібно в стислі терміни, поки в грунті достатньо вологи. Підвищення температури повітря в той же час сприяє розвитку рослин і пришвидшенню активних фаз їх життєдіяльності. Тому посадити молоді деревця потрібно якісно й вчасно.
Для створення нових насаджень    лісівники вже посадили  239 га, на даний час вже висаджено 1млн 600шт  саджанці, при плані 320 га на рік. 
Одночасно з посадкою лісу зроблено доповнення лісових культур на площі 70,6 га, при плані 250 га.
 
Не менш важливою складовою успіху лісокультурної кампанії є чітке дотримання на перший погляд простих, але дуже важливих агротехнічних прийомів створення  лісових культур. Навіть незначні порушення правил викопування, перевезення, тимчасової прикопки на лісокультурній площі, підготовка посадкового матеріалу до висадки дуже суттєво впливають на приживлюваність лісових культур.
    .  
.